Rajdy rowerowe w gminie Paczków posiadają już swoją, wieloletnią tradycję. Początkowo organizowane przez Stowarzyszenie „Perspektywa” jako Rodzinne Rajdy Rowerowe cieszyły się dużą popularnością wśród mieszkańców Gminy Paczków jak również wśród miłośników turystyki kolarskiej z terenu województwa opolskiego i dolnośląskiego oraz z Republiki Czech. W 2014 roku rajd się nie odbył (zawieszenie działalności przez poprzedniego organizatora).

W roku 2015 Stowarzyszenie Pegaz podjęło się reaktywacji tej imprezy i organizacji rajdu pod nazwą „Błękitna Wstęga”. W tym roku, odbędzie się czwarta edycja imprezy, którą Stowarzyszenie chce uświetnić 100 rocznicę odzyskania Niepodległości.

 


Zgłoszenie do 4 czerwca 2018r. gwarantuje otrzymanie pełnych świadczeń na rzecz uczestnika (koszulka, upominek, posiłek i inne).

Prosimy pobrać poniższą Kartę zgłoszenia, wypełnić, podpisać i wysłać pocztą tradycyjną (Stowarzyszenie Pegaz, 48-370 Paczków, Rynek 20) lub pocztą elektroniczną (rajdrowerowy@pegaz.org.pl).

PLIKI DO POBRANIA
Regulamin: Regulamin-Rajdu-Blekitna-Wstega-2018 (pdf)
Karta zgłoszenia: Karta-zgloszenia-Rajdu-Blekitna-Wstega-2018 (pdf)
Karta zgłoszenia: Karta-zgloszenia-Rajdu-Blekitna-Wstega-2018 (doc)
Plakat: Plakat-Rajdu-Blekitna-Wstega-2018 (jpg)